Vlasy
Vlasy

Změna střihu a barvy vlasů Vás může rozzářit

Účes je důležitou součástí každého z nás. Převážně ženy si potrpí na dokonalém a slušivém účesu. Dodává jim sebevědomí a prezentuje je. Účes je určitý způsob úpravy vlasů do nějakého tvaru. Dokáže o nás také mnoho vypovědět. Podle společnosti svůj účes přizpůsobujeme, například na ples si dámy pořizují drdoly a různé copy.

Historie účesu spadá už do doby starověku a středověku. Již v této době si lidé dávali do vlasů různé bronzové a kostěné ozdoby. Postupně na typ účesu začalo působit i náboženství. Křesťanství si vyžadovalo krátké vlasy u mužů a dlouhé u žen. V 19. století se rozšířily složité zdobené účesy. V 60. letech 20. století se objevují první dredy a v 80. letech světlo světa spatřil první gel, díky kterému se dají vytvořit extravagantní účesy.

Říká se, že změna je život. Změňte svůj účes, a tím i sami sebe. V tomto zážitku na Vás čeká kosmetický salon, kde Vám vlasový stylista pomůže vybrat vhodný účes i barvu vlasů. Poté nastupují služby profesionálního kadeřníka, který vybrané dílo zrealizuje. Následovat bude pár rad, jak se o vlasy starat. V salonu nám zůstane Vaše staré já a při odchodu se budete cítit příjemněji, sebevědoměji a svěže.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
100%
strach
55%
vzrušení
88%
radost
93%
relaxace
87%
sebepoznání
85%
pro ženy
100%
pro muže
87%
náročné fyzicky
11%
náročné psychicky
68%
časově náročné
32%

Ariana Muchová
strach 72%
vzrušení 100%
radost 100%
relaxace 100%
sebepoznání 100%
pro ženy 100%
pro muže 100%
nadšení 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.