Oblečení
Oblečení

Změňte styl oblečení a celkovou módu. Využijte rad odborníků

Oblečení je důležitou součástí každého z nás. Jeho hlavní funkcí je ochrana těla před chladem i slunečními paprsky. Existují různé druhy oblečení. Svým oblékáním jedinec vyjadřuje styl, kulturu i náladu. Dříve se módní oblečení týkalo vyšší vrstvy, která si ho mohla finančně dovolit. Dnes je moderní oblečení takřka dostupné všem. Někteří lidé upřednostňují praktičnost oděvu, jiní zase koukají více na módu a na značky. Značkové oblečení je pochopitelně dražší, ale nemusí vždy znamenat, že je kvalitnější.

Styl oblékání, který si zvolíme, vždy ale nemusí být to pravé ořechové. Nemusí nám sedět velikosti, barva a ani styl. Se změnou oblečení přicházejí také nové možnosti. Mnoho lidí soudí ostatní právě podle vzhledu. Pokud tedy tápáte nad stylem oblečení, nechte si poradit od profesionálů. Módní stylista pro Vás najde nejvhodnější způsob oblékání v souvislosti nejen s tělesnými proporcemi, ale i s finančními možnostmi. Vždy nejde jen o celkovou změnu člověka, ale o vyvážení jeho pocitů z výsledné image.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
relaxace
70%
rozhled
83%
sebepoznání
100%
pro dospělé
100%
pro muže
100%
pro ženy
100%
pro seniory
100%
strach
44%
náročné psychicky
69%
náročné fyzicky
15%
zkušenosti
74%

Bořek Havlíček
rozhled 83%
sebepoznání 100%
pro dospělé 100%
pro muže 100%
pro ženy 100%
pro seniory 100%
relaxace 89%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.